O nas

Samorządowe Przedszkole Nr 125 zostało założone w 1970 roku. Budynek Przedszkola znajduje się w Parku Tysiąclecia w otoczeniu zieleni, z dala od zbiegu uciążliwych ciągów komunikacyjnych.
Sam budynek placówki jest dwukondygnacyjny o powierzchni użytkowej ponad 860 m kw.
W budynku znajduje się 6 sal dydaktycznych z przyłączonymi łazienkami i innymi pomieszczeniami (szatnia, hol, kuchnia i pozostałe pomieszczenia).

Naszą kadrę pedagogiczną tworzy zespół wykształconych i kreatywnych, nieustannie rozwijających się nauczycieli z pełnymi kwalifikacjami pedagogicznymi z zakresu edukacji przedszkolnej. Kadrę pedagogiczną wspierają specjaliści:
* dyrektor - mgr Aneta Stachyra,
*wicedyrektor- mgr Elżbieta Dynerowicz
* psycholog,
* logopeda,
* specjalista gimnastyki korekcyjnej
a także profesjonalni instruktorzy zajęć.

Panie które nam pysznie gotują oraz Panie, które pomagają to osoby w pełni oddane dzieciom i swojej pracy.