Jadłospis

09.03.2020 PONIEDZIAŁEK

I Śniadanie: Chleb razowy (pszenica, żyto) z masłem (82%), pastą z sera białego, pomidora, rukolą - mleko ,herbata rumiankowa z koperkiem

II Śniadanie: Chleb pszenno- żytni z masłem ,pastą z kiełbasy głogowskiej, ciecierzycy , ogórkiem kiszonym, herbata z cytryną, miodem naturalnym, imbirem

Obiad: Zupa Solferino na wywarze mięsnym(indyk) -warzywnym (seler) z ziemniakami, fasolką szparagową , śmietaną, jogurtem, zieloną pietruszką łazank i(pszenica, jaja, żyto) z mięsem ( wołowe - pieczeń wieprzowa), kapustą białą kompot owocowy(porzeczka czarna, czerwona, truskawka, wiśnia, śliwa), Jabłko



10.03.2020 WTOREK

I Śniadanie: Płatki owsiane na mleku z żurawiną, ziarnem słonecznika, chleb (pszenica, żyto) z masłem (82%),dżemem (100%) owoców herbata owoce sadu - marchewka do zgryzu

II Śniadanie: Rożki pszenne z serkiem bananowym (wyrób własny) z kiwi - herbata malinowa

Obiad: Zupa brokułowa na wywarze mięsnym(indyk) - warzywnym (seler) - z kaszką jaglaną ,śmietaną, jogurtem, zieloną pietruszką, filet z kurczaka panierowany (pszenica, jaja,sezam )smażony na oleju kujawskim, marchewka duszona z groszkiem zielonym (masło) ,ziemniaki z koperkiem, kompot porzeczkowo – wiśniowy, Mandarynka
-

11.03.2020 ŚRODA

I Śniadanie: Chleb ( pszenica, żyto) z masłem (82%),szynką ,,Pajda’’, ogórkiem kiszonym, rzodkiewką, kakao naturalne na mleku , herbata z cytryną, miodem

II Śniadanie : Chleb pszenno –żytni z pasztetem pieczonym z królika (jaja, soja), papryką czerwoną ,herbata z cytryną, miodem naturalnym

Obiad: Zupa grochowa (groch łuskany przecierany) na wywarze mięsnym(indyk)-warzywnym(seler) z makaronem (pszenica, jaja) ,kiełbaską , zieloną pietruszką pierogi ruskie (pszenica, ser biały, jaja)- wyrób własny z masełkiem ,talarki marchewki kompot wieloowocowy(wiśnia, porzeczka czarna, czerwona śliwa, truskawka), Jabłko




12.03.2020 CZWARTEK

I Śniadanie : Chleb graham wieloziarnisty (pszenica, żyto, sezam) z masłem (82%) , serem żółtym, sałatą zieloną , rzodkiewką, kawa zbożowa( jęczmień, żyto) na mleku z cynamonem , herbata owoce leśne

II Śniadanie: Budyń waniliowy na mleku z bananem - ciasteczka zbożowe czekoladowe (pszenica, owies)

Obiad: Krupnik (kasza jęczmienna) na wywarze mięsnym(indyk)- warzywnym (seler) zabielany śmietaną ,jogurtem, zieloną pietruszką bigosik domowy (kapusta kiszona, szynka wieprzowa, kiełbaska, boczek) , ziemniaki z masłem, koperkiem , kompot owocowy (porzeczka czarna, czerwona, wiśnia, śliwa, truskawka), Mandarynka


13.03.2020 PIĄTEK

I Śniadanie :Chleb pszenno-żytni z masłem (82%),polędwicą z drobiu, ogórkiem zielonym, - kawa zbożowa (jęczmień, żyto) na mleku, herbata z cytryną, miodem naturalnym

II Śniadanie: Chleb pszenno- żytni z masłem ,pastą z makreli wędzonej, sera białego ogórkiem kiszonym, herbata z cytryną, miodem naturalnym, imbirem

Obiad: Pomidorowa na wywarze mięsnym(indyk)- warzywnym( seler) z ryżem parabolicznym - ze śmietaną ,jogurtem, zieloną pietruszką kluski śląskie (pszenica, jaja) z sosem mięsno (filet z kurczaka)- pieczarkowym (śmietana) , surówka z kapusty kiszonej, marchwi, jabłka, ziarna słonecznika, oliwy z oliwek kompot wieloowocowy(wiśnia, porzeczka czarna, czerwona śliwa, truskawka), Chrupki






Podajemy dzieciom do picia wodę niskozmineralizowaną ,,Eden’’

Wytłuszczonym drukiem zaznaczono składniki, które stanowią substancje powodujące alergie lub reakcje nietolerancji.
ROZPORZĄDZENIE PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY(UE) NR 1169/2011 z dnia 25 października 2011 r


Alergeny występujące w posiłkach:
1. Zboża zawierające gluten
2. Skorupiaki i produkty pochodne
3. Jaja i produkty pochodne
4. Ryby i produkty pochodne
5. Orzeszki ziemne (arachidowe)
6. Soja i produkty pochodne
7. Mleko i produkty pochodne
8. Orzechy
9. Seler i produkty pochodne
10. Gorczyca i produkty pochodne
11. Nasiona sezamu i produkty pochodne
12. Dwutlenek siarki
13. Łubin
14. Mięczaki
Przedszkolowo.pl logo